Rota AZ 44. lehkého motorizovaného praporu
Motorizovaná rota AZ a minometná četa AZ 44. lehkého motorizovaného praporu

Rota Aktivních záloh 44. lehkého motorizovaného praporu Generála Erata

Vítejte na webových stránkách

jednotek AZ 44. lehkého motorizovaného praporu

Náš prapor, jehož patronem je gen. Eret a který je dislokován v Jindřichově Hradci, je nejmladším ze čtyř praporů 4. brigády rychlého nasazení a s výstavbou motorizované roty AZ a minometné čety AZ se u našeho praporu začalo v první polovině roku 2017. Věříme, že na těchto stránkách naleznete všechny potřebné informace, které o možnosti služby u Aktivních záloh Armády ČR (a potažmo u našeho praporu) hledáte a které vás zajímají. Bližší informace přímo o našem 44. lehkém motorizovaném praporu gen. Ereta naleznete na těchto oficiálních webových stránkách.


Co jsou Aktivní zálohy?

Aktivní záloha je součást zálohy ozbrojených sil České republiky a jednou z forem dobrovolného převzetí výkonu branné povinnosti v době míru. Zájemce o službu v AZ může (při splnění požadovaných podmínek) a v závislosti na potřebě ozbrojených sil nastoupit k jednotce AZ podle vlastního výběru.

Více informací o AZ

Volná místa

Náš 44. lehký motorizovaný prapor v roce 2017 dle koncepce Armády ČR o Aktivních zálohách začal plně pracovat na personálním naplnění motorizované roty AZ a minometné čety AZ. Pokud Vás zajímají možnosti uplatnění na jednotlivých funkcích u našich jednotek AZ, zde naleznete právě tyto informace.

Nabídka volných míst

Kontakty

44. lehký motorizovaný prapor
Skupina přípravy AZ

Alcatel: (+420) 973 325 298
Email:   info(at)az44lmopr.cz
Web:    http://www.az44lmopr.cz/

Sledujte nás:
Facebookové stránky jednotek AZ 44.lmopr - externí odkazTwitterové stránky jednotek AZ 44.lmopr - externí odkaz.