Rota AZ 44. lehkého motorizovaného praporu
Pěší rota Aktivních záloh 44. lehkého motorizovaného praporu

Rota Aktivních záloh 44. lehkého motorizovaného praporu Generála Erata

Vítejte na webových stránkách

pěší roty AZ 44. lehkého motorizovaného praporu

Náš prapor, jehož patronem je gen. Eret a který je dislokován v Jindřichově Hradci, je nejmladším ze čtyř praporů 4. brigády rychlého nasazení a s výstavbou Pěší roty AZ se u našeho praporu začalo v první polovině roku 2017. Věříme, že na těchto stránkách naleznete všechny potřebné informace, které o možnosti služby u Aktivních záloh Armády ČR (a potažmo u našeho praporu) hledáte a které vás zajímají. Bližší informace přímo o našem 44. lehkém motorizovaném praporu gen. Ereta naleznete na těchto oficiálních webových stránkách.


Co jsou Aktivní zálohy?

Aktivní záloha je součást zálohy ozbrojených sil České republiky a jednou z forem dobrovolného převzetí výkonu branné povinnosti v době míru. Zájemce o službu v AZ může (při splnění požadovaných podmínek) a v závislosti na potřebě ozbrojených sil nastoupit k jednotce AZ podle vlastního výběru.

Více informací o AZ

Volná místa

Náš 44. lehký motorizovaný prapor v roce 2017 dle koncepce Armády ČR o Aktivních zálohách začal plně pracovat na personálním naplnění pěší roty Aktivních záloh. Pokud Vás zajímají možnosti uplatnění na jednotlivých funkcích u naší roty AZ, zde naleznete právě tyto informace.

Nabídka volných míst

Kontakty

44. lehký motorizovaný prapor
Skupina přípravy AZ

Alcatel: (+420) 973 325 298
Email:   info(at)az44lmopr.cz
Web:    http://www.az44lmopr.cz/

Sledujte nás:
Facebookové stránky Pěší roty AZ 44.lmopr - externí odkazTwitterové stránky Pěší roty AZ 44.lmopr - externí odkaz.