Motorizovaná rota a minometná četa AZ 44. lehkého motorizovaného praporu Generála Ereta
Motorizovaná rota AZ a minometná četa AZ 44. lehkého motorizovaného praporu

Motorizovaná rota a minometná četa AZ 44. lehkého motorizovaného praporu Generála Erata

Vítejte na webových stránkách

jednotek AZ 44. lehkého motorizovaného praporu

Náš prapor, jehož patronem je gen. Eret a který je dislokován v Jindřichově Hradci, je nejmladším ze čtyř praporů 4. brigády rychlého nasazení a s výstavbou motorizované roty AZ a minometné čety AZ se u našeho praporu začalo v první polovině roku 2017. Věříme, že na těchto stránkách naleznete všechny potřebné informace, které o možnosti služby u Aktivních záloh Armády ČR (a potažmo u našeho praporu) hledáte a které vás zajímají. Bližší informace přímo o našem 44. lehkém motorizovaném praporu gen. Ereta naleznete na těchto oficiálních webových stránkách.


Co jsou Aktivní zálohy?

Aktivní záloha je součást zálohy ozbrojených sil České republiky a jednou z forem dobrovolného převzetí výkonu branné povinnosti v době míru. Zájemce o službu v AZ může (při splnění požadovaných podmínek) a v závislosti na potřebě ozbrojených sil nastoupit k jednotce AZ podle vlastního výběru.

Více informací o AZ

Volná místa

Náš 44. lehký motorizovaný prapor v roce 2017 dle koncepce Armády ČR o Aktivních zálohách začal plně pracovat na personálním naplnění motorizované roty AZ a minometné čety AZ. Pokud Vás zajímají možnosti uplatnění na jednotlivých funkcích u našich jednotek AZ, zde naleznete právě tyto informace.

Nabídka volných míst

Rekrutační střediska

Pokud máte zájem o vstup do řad Aktivní zálohy Armády ČR, Vaše první kroky by měly vést na rekrutační středisko Agentury personalistiky, které sídlí v každém Krajském vojenském velitelství. Zde naleznete jejich přehled a kontakty na ně.

Seznam středisek

Kontakty

44. lehký motorizovaný prapor
Skupina pro řízení AZ

Email:   info(at)az44lmopr.cz
Web:    https://www.az44lmopr.cz/

Sledujte nás:
Facebookové stránky jednotek AZ 44.lmopr - externí odkazTwitterové stránky jednotek AZ 44.lmopr - externí odkaz.